Viktorija Krušinskienė

Viktorija Krušinskienė

Gydytoja ortodontė Viktorija Krušinskienė yra tikra savo srities profesionalė. Gydytoja nuolat stažuojasi užsienio konferencijose bei kursuose ir taiko naujausias ortodontinio gydymo metodikas.

Gyd. Viktorija specializuojasi ne tik klasikinėje ortodontinėje praktikoje, bet taip pat aktyviai dirba dantų tiesinimo kapomis, naudoja progresyvius skaitmeninius aparatus fiksuotus ant mini implantų,  Herbsto aparatą.

Ilgametė patirtis bendradarbiaujant su veido žandikaulių chirurgais padeda gydant sudėtingiausius chirurginius/ortognatinius atvejus.

Gyd.Viktoriją džiugina pacientai, kurie po gydymo pradeda nuoširdžiai ir plačiai šypsotis, nors niekada anksčiau to neįstengdavo daryti. Tai skatina gydytoją judėti vis pirmyn savo profesiniame kelyje.

Viktorija yra šiltas ir tikras žmogus. Gydytoja laisvalaikiu skaito knygas, aktyviai leidžia savaitgalius bei keliauja su šeima.

Mes džiaugiamės savo komandoje gydytoja, kuri gydo net ir sunkiausius atvejus, yra mylima ir gerbiama ne tik pacientų, bet ir kolegų.