Invisalign Kapos

Tiesinkite dantis nematomai!

Tai nauja dantų padėties koregavimo sistema. Viskas ką jūs turite daryti, tai nešioti plonas, permatomas, dantis tiesinančias kapas ne mažiau nei 22 h per parą, kurios bus keičiamos naujomis kas 1-2 savaites. Šios technologijos dėka dantys bus švelniai stumiami į taisyklingos padėties vietą, o vizitai pas gydytoją planuojami kas 1,5- 2 mėnesius, priklausomai nuo dantų padėties ir dantų judesių sudėtingumo.
Nusprendus gydytis Jūsų dantys bus nuskenuojami trimačiu skenavimo aparatu – taip jūs išvengsite atspaudų nuėmimo procedūros.Kompiuterio pagalba skaitmeniniu būdu bus sumodeliuojamas jūsų idealus sąkandis ir apytiksliai nustatoma kiek kapų jums reikės nešioti. Kuo sunkesnis atvejis, tuo daugiau kapų reikės nešioti. Nuskenavus – Jūsų kapas gausime keleto savaičių laikotarpyje ir galėsime pradėti gydymą.
Šis kompiuterinis ištyrimas kainuoja 350 e.

Patogumas

Kapos nesunkiai išimamos norint pavalgyti, išgerti arba valant dantis. Nešiojant INVISALIGN galite neriboti savęs renkantis įvairų maistą, ko negalite daryti nešiojant breketus. Maistas nesikaupia ir nestringa kaip breketuose, todėl patogesnis dantų valymas ir priežiūra.

Individualumas ir efektyvumas

Kiekviena kapa gaminama individualiai Jūsų dantims. Sistema sukurta taip, kad būtų galima tiksliai nuspėti gydymo trukmę. Dar nesibaigus gydymui galėsite džiaugtis gražesne šypsena, nes dantys pradės tiesintis tik prasidėjus gydymui.

Skaidrumas

INVISALIGN kapos yra permatomos, todėl aplinkiniams yra beveik nepastebimos.

Universalumas

INVISALIGN tiesinimas siūlomas, kai yra dantų sangrūdos, tarpai tarp dantų, gilus ar kryžminis sukandimai, kai dantys stumiami iki 5 mm.

Populiarumas

Nors INVISALIGN yra naujas dantų tiesinimo būdas, tačiau pasaulyje jau yra daugiau nei 2 milijonai žmonių, kurie gydėsi su INVISALIGN.

Paslaugos